• Tüm Kategoriler
  • Dört Yönlü Swirl Difüzör

   VSWD&FB: Sabit kanatlı dört yönlü swirl difüzör.
   VSWD&AB: Ayarlanabilir kanatlı dört yönlü swirl difüzör.

   Malzeme
   Ürün çerçeve ve kanatları ekstrüzyon yöntemiyle üretilmiş alüminyum profilden imal edilmektedir.

   Kullanım
   Havalandırma kanallarından konferans salonu, tiyatro, spor salonu ve süpermarket gibi ortamlara sıcak veya soğuk şartlandırılmış havanın üflenmesinde kullanılır. Ürün sabit kanatlı, kol kumandasıyla ayarlana bilen kanatlı ve servomotorlu olabilmektedir. Kanatlar ısıtmada düşey konuma, soğutma ve izotermik atışlarda yatay konuma ayarlanır. Tavan yüksekliği en az 3,8 mt olan yerlerde uygulanır. Çalışma sıcaklık aralığı ±10°C olup, difüzör yüzeyinin korunması için 25 x 25 mm çelik tel kafes kullanılabilir.

   Kaplama
   Elektrostatik toz boya (Standart renkler RAL 9010 ve RAL 9016)
   Alüminyum eloksal
   İsteğe bağlı olarak diğer tüm RAL kodundaki renkler de temin edilmektedir.

   Montaj
   Vidalı montaj uygulaması mevcuttur.

   Aksesuar
   VPB : Plenum kutusu: 0,7 mm galvanizli sacdan imal edilmekte olup akustik yalıtım istenirse, 6 - 9 mm kalınlığında mat siyah renkli poliüretan köpük malzeme kutu içine uygulanır.
   VWM : Çelik tel kafes.
   SM : Servomotor.

   Ölçüler
   W (mm): Çerçeve uzunluğu
   Dört Yönlü Swirl Difüzör

   Tavan uygulamaları için tasarlanmış olan bu difüzörler dağıtıcı sistemlerde tavsiye edilir.

   Bu tip difüzörler sabit kanatlı ve ayarlanabilir hareketli kanatlı imal edilebilirler.
   Difüzör kanatları ısıtma için yatay pozisyona, soğutma için düşey pozisyona ayarlanır.

   Yüksek tavan uygulamalarının olduğu fabrika, market, depo gibi 3,5-4mm ve yukarısında yüksekliği olan yerlerde kullanıma uygundur.

   Malzeme alüminyumdan imal edilmekte olup istenilen renkte elektrostatik toz boya ile boyanır. İstenilmesi durumunda eloksal kaplama yapılmaktadır.

   Plenum Kutusu: En uygun atış karakteristiğini yakalamak için difüzörün arkasına monte edilir. Üstten veya yandan girişli olabilen kutularda klapeler vasıtasıyla hava ayarı yapılabilmektedir. 0,6mm galvaniz sactan imal edilen kutular içten akustik dıştan da ses izoleli olarak da imal edilebilmektedir.

   4 Way Swirl Diffuser
   The 44 way diffuser are designed for high ceiling applications. They can be used for supply air.

   They have fixed blades and adustable blades, The blades are adjusted to vertical throw for heating, and to horizontal for cooling.

   These diffusers are usually good for applications in industrial or commercial buildings. (Factories, airport, supermarkets, sports hall, entc.) These diffuser are recommended for use with ceiling heights <3,5-4m.

   Plenum box: The plenum box is used to achieve optimum throw characteristics, depending on request, a damper canbe installed at the inlet. The plenum box are made from 0,6mm thick galvanized steel sheet. Optionally, the plenum box can be made accoustic and heat isolation.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduVSW-02
   MarkaVentsan
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.