• Tüm Kategoriler
  • Döşeme Üstü Yer Konvektörü

   Döşeme Üstü Yer Konvektörü Nedir?

   Isıtma sistemleri arasında en estetik ve dekoratif olanıdır. Radyatörle ısıtma sistemlerine göre daha verimlidir ve homojen ısı dağılımı sağlayan ideal ısıtma sistemlerine örnektir. Yüksek düzeyde konfor sağlar ve toz toplayacak yüzeyi yoktur. Tüm ısıtma sistemlerine entegre edilebilir. Konvektör standart olarak gümüş eloksallı olabildiği gibi, istenilen ral renklerine boyanabilmektedir. Odanın tüm duvarlarını estetik olarak kaplayan konvektör, ortamın ısı kaybına göre yalnızca ısı kaybının yüksek olduğu duvarlada ısıtma yapabilir.   Döşeme Üstü Yer Konvektörleri Nasıl Kullanılır?

   Set Üstü Konvektörler, zeminde konvektör montajı yapacak kadar mesafe olmadığı durumlarda kullanılmak üzere imal edilmiştir. Set Üstü Konvektörde bakır boru, alüminyum, kanatlı serpantin kullanıldığı için radyatör sistemlerine göre daha verimlidir. Nemli olmayan ortamlarda kullanılmaktadır. Isıtma, elektrikli rezistanslar ve tanjansiyel fan ile sağlanmaktadır. Kolay kullanım sağlanır 230V direk bağlantıya hazırdır. Özel bir kurulum gerektirmeden tak/çalıştır sistemiyle direk uygulamaya hazırdır.Konvektör sonları ile iç ve dış köşe dönüşleri için estetik parçalar dizayn edilmiştir.

   Kolay kullanım sağlanır;230V direk bağlantıya hazırdır. Özel bir kurulum gerektirmeden tak/çalıştır sistemiyle direk uygulamaya hazırdır. Diğer tiplerde olduğu gibi eloksallı veya istenilen renkte boyalı lineer menfez kullanılabilir. Tanjansiyel fan tarafından aşırı ısınması engellenen elektrikli rezistanslar vasıtasıyla ısıtma sağlanır. Cihaz, ısınma termostatları vasıtasıyla termal koruma altındadır. Çift hızlı fanlarla konfor ortamı ve cihaz koruması sağlanır. Elektrikli ısıtıcılarda, aşırı ısınmaya karşı otomatik kouryucu devre elemanı bulunmaktadır. Standart olarak paslanmaz rezistanslardan oluşmaktadır.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduDU-YK001
   MarkaVentsan
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.