• Tüm Kategoriler
  • Duman Emme Çift Mobil Modül

   Duman Emme Çift Mobil Modül VNT-VT02 : Duman Emme Sistemi Çift Mobil Modül Kullanım Ventsan VT02 çift kollu mobil filtrasyon ünitesi kaynak dumanı, yağ dumanı ve benzer sağlığa zararlı gaz ve dumanları ayrıca kötü kokuları filtre ederek ortamdaki havayı tamamen temizler. Temizlediği havayı ortama geri salarak sıcak-soğuk hava kaybını önler enerji tasarrufu sağlar. Kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilmek adına 2,3 ve 4 metre boy seçenekleri ile 160-180mm çap seçeneklerine sahip akrobat kollarımız mevuttur. Akrobat kollar opsiyonel olarak ihtiyaca göre sunulmaktadır. Ülkemizde henüz filtrasyon ile ilgili bir düzenleme getirilmemiştir. Bu sebeple Ventsan ailesi olarak ürünlerimizde MERV standartlarını baz almaktayız. Filtrelerimiz 0,3 u boyutundaki partekülleri temizleyecek hassasiyettedir. İşçi sağlığını korurken üretim hızını etkilememek amacı ile ön panel tasarımı basit ve kullanışlı olarak hazırlanmıştır. Tek tuş ile çalıştırma olanağı kullanıcıların ellerinde eldiven dahi olsa makinayı rahatlıkla kullanmasına olanak sağlamaktadır. Bakım ve temizlik kolaylığı zaman kaybını minimuma indirmekte ve iş gücü kaybını azaltmaktadır. Ülkemizde birçok işletmede elektrik tesisatlarında standartlara uygunluk konusunda sıkıntı yaşandığı görülmektedir. Bu sebeple firmaların mağdur olmasını engellemek amacı ile otomatik faz sırası kontrolü yapılmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda faz sırası ikaz lambası yanmakta ve motora enerji gidişini engelleyerek sistemi korumaktadır.

   Özellikleri

   Tek ünite ile aynı anda iki farklı noktadan duman emme olanağı
   Düşük frekanslı kaynak uygulamaları için ekonomik çözüm (günde ortalama 2-3 saat)
   Temiz hava bölgesinden filtre değişimi (Konstaminationsfreier Filterwechsel)
   Özel iç difüzör sayesinde uzun filtre ömrü (Kullanılan kaynak yöntemine, tel veya elektrod çapına ve kaynak hızına göre 300-600 saat arasında değişen çalışma ömrü)
   Toz sızdırmazlığı garanti altına alınmış özel contalı filtre elemanları ve tasarım
   Standart olarak F9 sınıfı filtre elemanları ile 0,3-1,0 mikron tozların %95’ini veya opsiyonel olarak H13 filtre ile 0,1-0,2 u tozların %99,95’ini tutabilme kabiliyeti
   Sıcak çapak ve kıvılcım ayırıcı metal mesh ön filtre
   Hava akışı yetersiz kalınca devreye giren “Filtre Kirlilik Sinyali”
   Diğer Özellikler
   Stok KoduVNT-VT2
   MarkaVentsan
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.