Sabit Kanatlı Hava Panjuru:

Özel çekilmiş alüminyum profilden imal edilen Sabit Kanatlı Hava Panjuru, dar ve geniş kanatlı imal edilmekte olup egzost ve taze hava ağızlarında kullanılır. Dış etkiye dayanıklı olup tel kafesli veya tel kafessiz tipleri mevcuttur. İsteğe bağlı olarak elektrostatik fırın boya ile istenilen renge boyama imkanı bulunmaktadır.

Geniş Kanatlı Hava Panjuru:

Özel çekilmiş alüminyum profilden oluşan Geniş Kanatlı Panjurlar, dış cephelerde hava emiş ve üfleme ağızlarında dış etkenleri engellemek amacıyla (yağmur, kağıt, kuş vb.) imal edilmiştir. Eloksal, analog veya fırın boyalı olarak kullanılabilir. Alüminyum kafesli veya kafessiz tipleri mevcuttur.

Kol Kumandalı Hava Panjuru:

WC, banyo, havalandırma bacaları ve sıcak hava apareylerinde kullanılan Kol Kumandalı Hava Panjuru; özel çekilmiş alüminyum kanattan imal edilmiştir. Alüminyum kafesli ve kafessiz tipleri mevcuttur. Kumanda vasıtasıyla hava debisini ayarlama olanağına sahip olup alüminyum tel kafes sayesinde havalandırma bacalarından böcek ve toz girmesini önler. Eloksal, analog veya fırın boyalı olarak kullanılabilir.

04Ara 2017
  • menfez, anemostad, konvektör

İlgili

%d blogcu bunu beğendi: