Müdahale kapakları binalarda müdahale edilmesini gerektirebilecek yerlere (vanaların, elektrik kablo ana bağlantılarının olduğu vb. yerlere) konularak bu bölgelerde müdahale ihtimalinin oluşması durumunda müdahale edilmesini mümkün kılmak için kullanılır. Müdahale edilme durumu ortaya çıktığı zaman kolay bir biçimde açılabilirken isteğe göre üzeri boya ve seramik gibi malzemelerle kaplanabilmektedir.

Müdahale Kapağı Kullanım Alanları

Müdahale kapakları müdahale edilmesi gereken noktalara konulurken bu bölgelere hızlı ve kolay erişim imkanı sunmaktadır. Müdahale kapaklarının en önemli avantajı ise ulaşılması zor noktalara erişimi kolaylaştırmasıdır.. REvizyon Müdahale Kapakları kullanılarak ulaşılması zor noktalara kolayca ulaşmak mümkündür.

Müdahale Kapağı Tipleri

Revizyon Müdahale kapağı isteğe göre birden fazla şekilde ve fonksiyonda üretilebilmektedir. Duvarlarda, asma tavanlarda kullanılan müdahale kapakları ile büyük kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca tesisatta yaşanabilecek olumsuz bir durum olması halinde hızlı bir biçimde müdahale edilmesini sağlayarak riskleri en aza indirmektedir. Switchli dokumatik, üstten oturmalı ve alttan oturtmalı modelleri bulunmaktadır. Ayrıca yangına dayanıklı müdahale kapağı, neme dayanıklı müdahale kapağı, petek müdahale kapağı gibi çeşitleri de mevcuttur. En önemli avantajları ise düşük maliyetli olan revizyon müdahale kapaklarının aynı zamanda dekoratif bir görünüm kazandırmasıdır.

Alçıpan , Revizyon Müdahale Kapağının Avantajları:

• Müdahale kapakları duvarda veya tavanda uygulanabilir.

• Düşük maliyetli ile birlikte estesik ve dekoratif çözümler sunar.

• Tesisatlara erişimi kolaylaştırarak üst düzey güvenlik sağlar.

• Kolay bir biçimde açılıp kapanabilir.

• Pas, bakteri gibi oluşumlara sebep olmaz.

• Alçıpan kaplı olan üst düzeyi istenildiği gibi boyanabilir veya kaplama yapılabilir.

Alçıpan üzerine kolaylıkla monte edilebilen alçıpan müdahale kapakları montaj esnasında arka tarafında bulunan profillere zarar verilmemesi gerekmektedir. Müdahale kapağı ölçüsünde kesilen bölmeden kapak geçirildikten sonra alçıpana oturtulur ve vida deliklerinden alçıpana vidalanır. Montajı son derece kolay olan Revizyon Müdahale Kapakları böylelikle binanızda ki önemli bölgeye kolay erişim sağlamaktadır.

 

İstenilen Her ölçüde üretmekteyiz.

Karaköy, zeytinburnu ve güngören mağazalarımızda stok ta var ise hemen teslim edebilir.

04Ara 2017
  • menfez, anemostad, konvektör

İlgili

%d blogcu bunu beğendi: