• Tüm Kategoriler
  • Silencerafs (0,5 mt / Kt)

   Yuvarlak kanal tipi susturucu. Hava üfleme ve dağıtım elemanlarının yaydığı sesi minimum düzeye indirmek için tasarlanmıştır. Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinde kullanılabilir. Perforeli, cam yünü izoleli ve alüminyum ceketlidir. *Bu ürün özel üretim olduğundan, sipariş iptali veya ürün iadesi yapılamaz.

   Ürünler 1 kutu (0,5 mt) üzerinden fiyatlandırılmıştır.

    

   Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için geliştirilmiş, ısı ve ses yalıtımlı (izoleli) alu?minyum yuvarlak kanal tipi susturucudur.

    

   • Çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyester malzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilen ALUAFS.70 alüminyum flexible hava kanallarının perfore edilip cam yünü ile izole edilmesiyle üretilmiştir. İzolasyon malzemesinin üzerine alüminyum ceket yani nem bariyeri giydirilmiştir.

    

   • Boyutları, toleransları ve mekanik dayanım özellikleri EN 13180 standardına göre test edilmekte, sınıflandırılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

    

   • Son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleştirme yerlerinde montajı kolaydır.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduAFS-FHK-001
   MarkaAFS
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.