• Tüm Kategoriler
  • Soler Palau JETLINE-315 Yuvarlak Kanal Tipi Fan(1610 M3/H)

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   PlatinPuan : 4.694.853
   Fiyat:
   171,00 EUR + KDV
   Kompakt profilli ve çok düşük ses seviyeli yüksek aerodinamik performans için tasarlanmış in-line yuvarlak kanal tipi fan 7 çaptan oluşur ve 260 ila 1600 m³/h debi akış aralığını kapsar.


    Çok düşük ses seviyelerine sahip yüksek aerodinamik performanslar için tasarlanmış kanatlı yuvarlak kanal fanı. 260 – 1.610 m³/h arasında debi değeri ve Ø100 – 315 mm arasında bağlantı çapı seçenekleri sunan 7 farklı model bulunmaktadır. Galvanizli çelik sacdan üretilen düşük yükseklikli kompakt gövde. Terminal kutusu ve montaj ayağı ürünün yüksekliğini artırmaz. Performansı arttırmak ve ses seviyesini düşürmek için enjeksiyonla kalıplanmış plastikten üretilen pervane, kılavuz kanat ve çıkış difüzörü optimize edilmiş tasarıma sahiptir. Hava kaçaklarını önlemek için galvanizli çelik muhafaza ile plastik kılavuz kanat arasındaki hava geçirmez bağlantı. Kanallarla hava sızdırmazlığını artırmak için flanşlarda lastik contalar. Motorun titreşimlerini azaltmak ve tesisatın ses seviyesini düşürmek için motor ve motor taşıyıcısı arasında sessiz blok. Motor


   Harici rotorlu monofaze AC motor: - 220-240V 50 / 60Hz *, Sınıf F, IP 44 - Voltaj ile hız kontrolü. - Manuel resetli termal koruma. - Çalışma sıcaklığı: -20/60 ºC * JETLINE-315: 220-240V50Hz
    

   SESSİZ VE VERİMLİ

   Kompakt profilli ve çok düşük ses seviyeli yüksek aerodinamik performans için tasarlanmış in-line yuvarlak kanal tipi fan 7 çaptan oluşur ve 260 ila 1600 m³/h debi akış aralığını kapsar.

    

   SON DERECE KOMPAKT ÜRÜN

   Düşük profilli kompakt ürün. Terminal kutusu ve montaj ayağı, ürünün profilini yükseltmez.

    

   YÜKSEK PERFORMANS

   Performansı arttırmak ve ses seviyesini düşürmek için pervane ve tutucu için optimize edilmiş tasarım.

    

   ÇIKIŞ DİFÜZÖRÜ

   Verimliliği arttırmak ve ses seviyesini azaltmak için dahili çıkış difüzörü, hava sirkülasyonunu iyileştirir.

    

   HAVA SIZDIRMAZLIK

   Hava sızıntısını önlemek için galvanizli çelik muhafaza ile plastik tutucu arasındaki hava geçirmez bağlantı. Kanallardaki hava sızdırmazlığını arttırmak için flanşlardaki lastik contalar.

    

   SESSİZ-BLOK

   Motorun titreşimlerini azaltmak ve motorun ses seviyesini düşürmek için motor ile tutucu arasında tasarlanan sessiz blok.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSP-KTF-J-250
   MarkaSP
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.