• Tüm Kategoriler
  • VSW-03C Swirl Difüzör

   Swirl Difüzör
   Swirl difüzörler tavan uygulamaları için uygundur. Isıtma ve soğutmada kullanılabilir. Bu tip swirl difüzörler ayarlanabiir kanatlıdır. Yatay ve düşey atışlara uygudur. 2,6-4m mesafeye kadar olan ortamlarda kullanılabilir.

   Difüzör yüzeyi tercihe bağlı olarak kare veya yuvarlak yapılabilir. Kanat yapısından dolayı yatay ve düşey atışlar için uygundur.

   Difüzörler 1mm kalınlıkta DKP sactan imal edilir. Hava yönlendirici kanatlar siyah plastik malzemedendir.

   En uygun atış karakteristiğini yakalmak için difüzörün arkasına monte edilir. Üstten veya yandan girişli olabilen kutularda klapeler vasıtasıyla hava ayarı yapılabilmektedir. 0,60mm galvaniz sactan imal edilen kutular içten akustik dıştan da ses izoleli olarakta imal edilebilmektedir.

   Swirl Diffuser
   The swirl type diffusers are designed for ceiling applications. They can be used for supply or extract air.

   The swirl type diffusers have adjustable blades. They are suitable for horizantal and vertical air throws. These diffusers are recommended for usewith celing heights up to 2,6-4m.
   The diffuser is produced as square or circular shape, depending on request.
   The diffuser is manufactured from 1,2mm thick steel sheet. The internal blade are made of black coloured plastic.

   The plenum box is used to achieve optimum throw characteristics. Depending on request, a damper canbe installed at the inlet. The plenum box are made from 0,6mm thick galvanized steel sheet. Optionally, the plenum box can be made acoustic and heat isolation.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduVSW-03C
   MarkaVentsan
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.