Neden Yer Konvektörü ?

Ventsan yer konvektörü , bir çok cam cepheye sahip evsel ve ticari binaların ferah iç mekanlarında birincil kullanımı göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Ventsanın bu ısıtma konvektörleri, lüks dairelere, ofislere, otomobil galerilerine, alışveriş merkezlerine veya hatta camilere mükemmel uyum sağlayacak kullanıclar hem sıcaklığı hemde görüntü olarak estetiği höz önünde bulundururlar.

Yer Konvektörleri , herhangi bir modern ısıtma sisteminin önemli bir parçası olarak düşünülür . Zemine dayalı tünel gövdesinde birleştirilen ve şık bir alüminyum, ahşap veya paslanmaz çelik ızgara ile kaplanan ısıtma vericisi, ayrı bir görünüme sahip olabileceği gibi, olası bir biçimde bir oda oluşturacaktır; bu yapılan mekanda yer kalabalığı yapmayacaktır.

Çoğu durumda iç tasarım senaryolarında, cephe / ön cam veya Fransız Penceresi gibi uzunluklarını koruyan sırlı cepheler ve ön camlar veya Fransız cam boyunca yer konvektörü yapılması önerilir . Yer konvektörü bina köşeleri boyunca da yerleştirilebilir.

Yer konvektörleri , soğuk ve sıcak havayı ayıran doğal bir bariyer görevi görecek ve böylece bir odanın düşük seviyesinde soğuk hava taslağını kısıtlayacak bir hava perdesi yaratacak ve ısı kayıplarını en aza indirecek, ısıtma verimliliği sağlayacaktır.

Yer Konvektörünün faydaları

 

ENERJI VERIMLILIĞI

İstisnai enerji tasarrufu, düşük etkili su kapasitesi, mükemmel ısıtma direnci

Ventsan Konvektörler her tür ve termal kontrol türü ile çok iyi çalışabilir; bu da ısıtma enerjisi faturalarını düşürmek için kritik faktörlerden biri olarak düşünülebilir.

İŞLEVSELLIK

Yer Konvektörü , geniş cam cephelere sahip ferah ve zarif iç mekanlarda ısıtmayı mükemmel ve ayrık bir şekilde dağıtır. Konvektör sisteminin görünür tek elemanı, açma ve bobin unsurlarını kaplayan zemine dönüştürülmüş zarif bir ızgaradır. Izgarayı kaldırarak kolay erişim, bir açma ısısının bakımı veya temizliği için kolay erişim sağlayacaktır .

 

%d blogcu bunu beğendi: